מדיניות פרטיות

 

איזה סוג מידע אנו אוספים?

אנו מקבלים אוספים ומאחסנים כל מידע שתזין באתר שלנו או מספקים לנו בכל דרך אחרת. בנוסף אנו אוספים את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) המשמשת לחיבור המחשב שלך לאינטרנט, התחברות, כתובת דוא"ל, סיסמה, מידע על מחשב וחיבור והיסטוריית רכישות. אנו עשויים להשתמש בכלי תוכנה כדי למדוד או לאסוף מידע על הפעלות, כולל זמני תגובה לדפים, משך ביקורים בדפים מסוימים, מידע על אינטראקציה בין העמודים ושיטות המשמשות לדפדוף הרחק מהדף. אנו אוספים גם מידע המאפשר זיהוי אישי כולל שם, דוא"ל, סיסמה, תקשורת, פרטי תשלום – כולל פרטי אשראי, הערות, משוב, ביקורת מוצר, המלצות ופרופיל אישי.

 

איך נאסף המידע?

כאשר אתה מבצע עסקה באתר שלנו ו\או ממלא כל טופס צור קשר, כחלק מהתהליך אנו אוספים מידע אישי שאתה נותן לנו כגון שמך, כתובתך וכתובת הדוא"ל שלך. במידע האישי שלך ישמש מהסיבות הספציפיות שצוינו לעיל בלבד.

 

מדוע אוספים מידע אישי שכזה?

אנו אוספים מידע אישי ולא אישי כאמור מהסיבות הבאות:

  1. לספק ולהפעיל את השירותים

  2. כדי לספק למשתמשים שלנו סיוע שוטף עם לקוחות ותמיכה טכנית

  3. כדי להיות מסוגלים ליצור קשר עם המבקרים והמשתמשים שלנו עם הודעות כלליות או הודעות פרסומיות הקשורות לשירות

  4. ליצירת נתונים סטטיסטיים מצטברים ומידע אחר שאינו אישי מצטבר ו\או שהוסכם אשר אנו או שותפינו

  5. כדי לציית לכל החוקים והתקנות החילם

 

כיצד ניתן לאחסן, להשתמש, לשתף ולחשוף את המידע האישי של המבקרים באתר?

האתר שלנו מתארח בפלטפורמה wix.com.

Wix.com מספקת לנו את הפלטפורמה המקוונת המאפרת לנו למכור לך את המוצרים והשירותים שלנו. הנתונים שלך עשויים להיות מאוחסנים באמצעות אחסון הנתונים של wix.com  מאגרי המידע ויישומי wix.com  הכללים. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרתים מאובטחים מאחורי חומת אש.

 

כל שערי התשלום הישיר המוצעים על ידי wix.com ומשמשים את חברתנו עומדים בתקנים שנקבעו על ידי PCI-DSS כמנוהלים על ידי מועצת התקנים לאבטחה של PCI  שהיא מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי דרישות PCI-DSS  עוזרות להבטיח את הטיפול המאובטח במידע של כרטיסי אשראי על ידי החנות שלנו ונתוני השירות שלה.

 

איך נתקשר עם המבקרים באתר?

אנו עשויים ליצור איתך קשר כדי להודיע על חשבונך, לפתור בעיות בחשבונך, לפתור סכסוך, לגבות עמלות או כספים המגיעים, לסקר את חוות דעתך באמצעות סקרים או שאלונים, כדי לשלוח עדכונים אודות החברה שלנו, או כ אחרת יש צורך ליצור איתך קשר בכדי לאכוף את הסכם המשתמשים שלנו, את החוקים הלאומיים הרלוונטיים וכל הסכם שיש לנו איתך. למטרות אלו אנו עשויים ליצור איתך קשר באמצעות דוא"ל, טלפון, הודעות טקסט ודואר דואר.

 

כיצד אתם יכולים למשוך את הסכמתכם?

אם אינך רוצה שנעבד את הנתונים שלך יותר, אנא פנה לכתובת דוא"ל dkdy28@gmail.com  או שלח לנו דואר רשום לכתובת: משעול מריון 6, אילת.

 

עדכוני מדיניות פרטיות


אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת, לכן אנא בדוק אותה לעתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם באתר. אם אנו מבצעים שינויים מהותיים במדיניות זו, נודיע לך כאן כי הוא עודכן, כך שתהיה מודע לאיזה מידע אנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו, ובאילו נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו / או חושפים זה. 

 

שאלות ופרטי יצירת קשר

אם ברצונך: לגשת, לתקן, לתקן או למחוק כל מידע אישי שיש לנו אודותיך, אתה מוזמן ליצור אתנו קשר ב dkdy28@gmail.com   או לשלוח לנו דואר רשום לכתובת: משעול מריון 6 אילת.

אל תתביישו,

צרו אתנו קשר

צור קשר

אם תשאירו פרטים 
שאוכל לחזור אליכם:)

כל הזכויות שמורות © אין להעתיק מאתר זה ללא אישור בכתב מבעל הזכויות | טל"ח | אתר זה נבנה על ידי מפיצים עצמיים למען מפיצים עצמיים, אם יש הבדל בין מה שנאמר באתר זה לנאמר באתר הראשי של החברה, הנאמר באתר החברה קובע