Fitness Ladies

תוכנית "בריאות לעולם" בשיטת 

סלנדרייז
סלנדרייז הוא קו מוצרים נטול גלטון, העשוי רכיבים טבעיים בלבד. קו המוצרים כולל טיפות מהפכניות שמסייעות להיאבק בתשוקה לפחמימות, משפרות את רמת האנרגיה בגוף ומזרזות את תהליכי העיכול. טיפות עוצמתיות אלה עובדות בשילוב עם שייקים ותוספים אחרים להשלמת התזונה על מנת לשמור על מסת השריר ולהוציא את היופי הפנימי החוצה. 
 
הגיע הזמן להתחיל!

הכינו את גופכם!

החלו לקחת את טיפות יום ולילה סלנדרייז בהתאם להוראות. במשך היומיים הבאים, הכינו את גופכם לשלב שריפת השומנים על ידי אכילה כרגיל, למעט מזון מהיר ומעובד. כדי לקבל תוצאות מיטביות, התחילו להוסיף לתזונה שלכם שומנים בריאים כמו אבוקדו, אגוזים גולמיים וזרעים.

היום השלישי מסמן את תחילתו של שלב שריפת השומן. החל מהיום השלישי איכלו רק את המזונות מהרשימה המותרת.

תקופה זו יכולה להימשך בין חודש לשישה חודשים, בהתאם למספר הקילוגרמים שתרצו להשיל.

שריפת שומן-

כדי להתחיל את שלב שריפת השומנים והירידה במשקל, עברו על ארונות המטבח, המזווה והמקרר. השליכו עוגיות, מאפים, ממתקים, בשר שמן קפוא, מזון עם עמילן וסוכר, חטיפים, מזון עשיר בנתרן קופסאות שימורים, אוכל ארוז מוכן, ומרקים משומרים.

עקבו אחר צריכתכם

כדי להפוך את התזונה שלכם לבריאה ומזינה יותר יש לבחור מזונות, על סמך תוכנית סלנדרייז / Slenderiiz, לפי הרשימה המפורטת. כדי לעזור לכם לשמור על המסלול, הקפידו לעקוב אחר צריכת המזון שלכם כל יום. 

רשמו יומן מזון יומי, כך תוכלו להתחיל לפענח את ההבדל בין מזונות בריאים ומזינים לבין אלה המעובדים, בעלי ערך קלוריות גבוה ושאינם באמת מזינים. 

בקרוב תוכלו לגלות איזה מאכלים עוזרים לכם להרגיש טוב לאורך כל היום בשל האיכות התזונתית שלהם. 

אתם תלמדו לבחור את המזונות והמאכלים שנותנים לגופכם את רוב הסיוע לירידה במשקל תוך כדי שהם שומרים אתכם מלאים באנרגיה. 

עקבו אחר הארוחות שלכם

כדי להתחיל לעקוב אחר הארוחות שלכם, עשו כך:

 1. אכלו שלוש ארוחות קבועות ובריאות ביום מרשימת המזון לפי תוכנית סלנדרייז / Slenderiiz.

 2. אם אתם מעדיפים, חלקו את הארוחות שלכם לארוחות קטנות יותר ואכלו אותן מדי פעם במהלך היום. 

 3.  עקבו אחר דפוסי האכילה שלכם בעזרת רישום יומן אכילה. 

 4. אכלו את הארוחה הגבוהה ביותר בקלוריות בארוחת הבוקר וסיימו את היום בארוחה הקלורית הנמוכה ביותר. זה מאפשר לגוף זמן לעכל ולשרוף קלוריות לפני מנוחת הלילה.

 5. למרות שספירת קלוריות יכולה להיות קשה, היא חיונית לירידה במשקל וניהול משקל אופטימלי. כדי להפיק את המרב מתוכנית סלנדרייז / Slenderiiz, חשוב לעקוב אחר הצריכה היומית שלכם ולשמור על פחות מ -1,250 קלוריות ביום. באמצעות אכילת מזונות נכונים ובריאים, יהיה לכם קל וטבעי להגביל את הקלוריות ל -1,250 ביום בזכות איכות המזון והתזונה הבריאה שתאכלו. תוכנית סלנדרייז / Slenderiiz  לא קשורה לרעב, אלא  נועדה ללמד כיצד אוכל בריא ומזין מספק לנו יותר אנרגיה. התוכנית עוזרת לנו להרגיש טוב יותר, לשמור על רמת הסוכר בדם, ועוזרת להוריד קילוגרמים לא רצויים.

שתו מים טהורים

לקבלת תוצאות אופטימליות, שתו לפחות שמונה עד עשר כוסות של 250 מ"ל מים מטוהרים מדי יום. זה מאפשר לגוף שלכם להסיר רעלים ולשטוף אותם כשאתם מתחילים לשרוף מאגרי שומן

פעילות גופנית

תוכנית אימון אירובי קלה תעשה טוב לבריאות שלכם. התחילו ללכת לטייל, לשחות, לרוץ, לרכב על אופניים ועוד... למשך 20-30 דקות ביום, חמש פעמים בשבוע. 

אם לא התחלתם פעילות גופנית לפני תכנית זאת, חשוב להתחיל לאט!!! להגיע עד לרמה המומלצת של האימון  בשבועות הקרובים. אל תמהרו להגיע אל מטרה זו, אבל כן הגבירו את רמת הפעילות שלכם בהתמדה ובבטחה. 

שיגרה ולוח זמנים הם לטובתנו!

אכלו את רב הקלוריות בארוחת הבוקר שלכם, והכי פחות בארוחה האחרונה שלכם, כדי לאפשר לגופכם את מהלך היום לשרוף אותם. 

תכננו את הארוחות שלכם מראש, התארגנו. צמצמו את הפיתוי למאכלים מיותרים על ידי עריכת רשימת מכולת והקפידו על מצרכי המזון לפי הרשימה המפורטת בה תמצאו מאכלים טריים ומאוזנים ביותר מבחינה תזונתית והגברת חילוף החומרים. 

תאכלו עד שעה שבע בערב, כי לאחר מכן זה יפריע למערכת העיכול, לחילוף החומרים ולשינה איכותית. 

לקבלת תוצאות מיטביות, אין לאכול לאחר נטילת טיפות הלילה. 

New Yoga Outfits

טיפים להצלחת התוכנית 

 • אין לאכול או לשתות מוצרי חלב בכלל! חלב מעכב ירידה במשקל. 

 • מומלץ מאוד להצלחת התהליך לשתות את השייקים - תוספי התזונה של סלנדרייז / Slenderiiz כארוחת בוקר. הירידות במשקל יהיו טובות יותר.

 • רצוי ומומלץ להכין אוכל רק מרשימת המזונות המצורפת

 • יש לשתות מינימום 2.5 ליטר ביום - מומלץ להסתובב עם בקבוק מים ולמדוד כמה שותים.

 • לישון 7-8 שעות שינה - השינה חשובה להצלחת התהליך. 

 • מותר לאכול עד 2 מנות פרי ביום לפי רשימת המזונות המותרת

 • בכל פעם שאוכלים פרי יש לאכול אותו יחד עם שומן (שקדים, אגוזים, ועוד) על מנת לא להקפיץ את רמת הסוכר בדם.

 • לא מומלץ לשתות מיץ פירות סחוט 

 • יש לאכול קינוח אחד ביום (כדור תמרים, פדאג' ועוד)

 • לא חייבים לאכול 3 ארוחות ביום, אכלו רק כשרעבים ולא לשכוח את הטיפות 20 דקות לפני כל ארוחה.

תוכנית "בריאות לעולם"

שאלות ותשובות 

השילוב המושלם שיביא לך ניקוי, הזנה, טיפוח וירידה במשקל 

הזמינו עכשיו וקבלו הנחה!

סלנדרייז ערכת ירידה במשקל +הדרכה וליווי

סלנדרייז ערכת ירידה במשקל +הדרכה וליווי

610.06$מחיר רגיל460.49$מחיר מבצע

לשמור על הבריאות, לשמור על החיים!

טיפות יום ולילה לירידה במשקל

 סלנדרייז  הוא קו מוצרים נטול גלוטן, העשוי רכיבים טבעיים בלבד, אשר כולל טיפות מהפכניות שמסייעות להיאבק בתשוקה לפחמימות, משפרות את רמת האנרגיה  בגוף ומזרזות תהליכי עיכול. טיפות עוצמתיות אלה עובדות בשילוב עם שייקים להשלמת תזונה ותוספים אחרים, על מנת לשמור על מסת שריר ולהוציא את היופי הפנימי שבכם.  קראו עוד.. 

תזונה טהורה עשירה בחלבון

תוספי תזונה סלנדרייז עשירים בוויטמינים ורכיבים תזונתיים חשובים, החיוניים לתמיכה בתזונה של גופכם. כאשר מוסיפים אותם לשגרה היומיומית, הם יכולים לספק חלבון חיוני ורכיבים תזונתיים, אשר מעולים לבריאותכם מכל ההיבטים!

נוטריפי הוא אוסף איכותי של תוספים   זמינים לגוף מבחינה ביולוגית, אשר מכילים  תערובות בסינרגיה של ויטמינים, מינרלים, מזונות-על עשירים בערך תזונתי גבוה, חומצות שומן אומגה 3 חיוניות ואנזימים עוצמתיים, לתמיכה בבריאות וחיוניות טובים מאי פעם. נוטריפי מיועד לספיגה אופטימלית, נוצר מרכיבים שנבחרו ועובדו בקפידה ובמומחיות, ללא מוצרים מהונדסים גנטית, ללא גלוטן, סויה, או תוספים סינתטיים וצבעי מאכל.

תוספים מבוססים מדעית לניקוי, חיזוק והמרצה

אל תתביישו,

צרו אתנו קשר

צור קשר

אם תשאירו פרטים 
שאוכל לחזור אליכם:)

כל הזכויות שמורות © אין להעתיק מאתר זה ללא אישור בכתב מבעל הזכויות | טל"ח | אתר זה נבנה על ידי מפיצים עצמיים למען מפיצים עצמיים, אם יש הבדל בין מה שנאמר באתר זה לנאמר באתר הראשי של החברה, הנאמר באתר החברה קובע