Couple Meditating on the Beach
nutrifii-logo-845x158.png

להתחבר למדע ולטבע

 נוטריפי הוא אוסף איכותי של תוספים זמינים לגוף מבחינה ביולוגית, אשר מכילים תערובות סינרגטיות של ויטמינים, מינרלים, מזונות-על עשירים בערך תזונתי, חומצות שומן אומגה 3 חיוניות ואנזימים עוצמתיים, לתמיכה בבריאות וחיוניות טובות מאי פעם. הנוסחאות שלנו, אשר עושות שימוש ברכיבים ממקורות טבעיים, ללא מוצרים מהונדסים גנטית, ללא גלוטן, סויה, או תוספים סינתטיים וצבעי מאכל. מוצרי נוטריפי משולבים בקפידה כדי לספק מקסימום יעילות וספיגה, כלומר יתרונות משופרים מבחינתכם.

בראש צוות הפיתוח של תוספי התזונה שלנו עומד המדען מספר אחד בעולם בתחום תוספי התזונה, דר ריי סטרנד כתב רבי מכר המובילים בתחום
תוספי תזונה ויטמינים אריקס

הקשיבו למומחים על פיתוח מוצרי נוטריפיי

ראש צוות הפיתוח של תוספי התזונה שלנו

תוספי תזונה ויטמינים אריקס

112 קפסולות

מחיר $97.84

Rejuveniix רג'וביניקס

הממריץ המושלם, חידוד מיקוד ומשפר מצב רוח.

ר'גוביניקס מספק אנרגיה טבעית מאזנת. בזכות תערובת בלעדית ומוגנת בפטנט של תמצית פולי קפה ירוק, ל-תיאנין ותרכובת פירות על: אסאי, מנגוסטין, גוג'י ברי, תות יין צ'ילאני, נוני מהוואי ואובליפחה, ר'גוביניקס מחדד באופן טבעי את המיקוד, משפר את מצב הרוח, מקדם אנרגיה ומשפר את הערנות המנטלית.

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על רג'ובינקס
נטורופטית MD רפואה משלימה

 112 קפסולות

מחיר $64.21

מגניקל D

עצמות חזקות, שרירים חזקים, חיים בריאים

סידן, מגנזיום, ויטמין D, ויטמין K

עצמות חזקות הן הבסיס לגוף בריא העצמות הן המסגרת של השרירים שלנו ומגינות על האיברים הפנימיים. עם העלייה בגיל, צפיפות העצם שלנו פוחתת והשרירים שלנו נחלשים, דבר אשר גורם לנו להפוך רגישים יותר לשברים ופציעות, מציאת התוסף הנכון לתמיכה במערכת החיונית הזו יכולה להיות מבצע מורכב. אנחנו הופכים אותו קל.

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על מגניקל D
נטורופטית MD רפואה משלימה

 לחודש ימים בלבד

מחיר $136.41

Restoriix ריסטוריקס

ניקוי רעלים עבור התאים, הדם והמעיים.

תוכנית אפקטיבית לניקוי רעלים ולהחזרת האיזון הטבעי של הגוף, 

המכילה זאוליט (חול וולקני מיקרוני), פחם פעיל, יחד עם אצה כחולה ירוקה (כלורלה) וזרעי צ'יאה, שילוב המסייע לגוף לסלק חומרי פסולת לא רצויים ולספוג ולנצל חומרים מזינים בצורה יעילה יותר.

מסייעת להשגת איזון טבעי החיוני לתמיכה בגוף ובבריאות. תערובת ייחודית זו, המבוססת על רכיבי ניקוי רעלים המשלבים מזונות על ייחודים ומזינים, מושכת אליה ומסירה חומרים לא רצויים מהגוף.

שימוש אחת לחצי שנה כחלק משגרת הבריאות שלך תתמוך בתהליכי הריפוי הטבעיים של גופך, ותסייע לך לחזור לתפקוד ולאיזון.

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על ניקוי רעלים ריסטוריקס
נטורופטית MD רפואה משלימה

56 קפסולות

 מחיר $82.79

אומגה Q

הגנה על האיבריים החיוניים ביותר המוח והלב 

הלב והמוח שלכם הם איברים חשובים מאוד.

 תנו לתערובת הייחודית של אומגה Q, המכילה חומצות שומן אומגה חיוניות COQ10 לספק לכם הגנה מושלמת. השילוב המבריק הזה תומך בבריאות הלב והמוח, ואם תרגישו חכמים יותר זה יהיה רק בונוס.

 56 קפסולות

מחיר $90.36

ביופרו Q

אנרגיה ברמת התא Q10

ביופרו Q הוא שילוב דינמי של אוביקינול, הנגזרת היעילה ביותר של CoQ10, וביופרין, תמצית פלפל שחור הרשומה כפטנט ומשפרת את יכולת ספיגת החומרים המזינים על ידי הגוף. התוספים העוצמתיים האלו מסייעים להמריץ את ייצור אנרגיה צעירה בתא ופועלים יחד כמו הניצוץ המצית את ייצור האנרגיה בתוך התאים. עם ביופרו Q גיל הוא באמת רק מספר

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על ביופרו Q
נטורופטית MD רפואה משלימה

וינאלי

 56 קפסולות

מחיר $68.50

להגיש טוב ולהראות טוב.

זרעי ענבים,  ויטמין C, אסרולה

 וינאלי -היא תערובת רבת עוצמה של תמצית זרעי ענבים - אחד מנוגדי החמצון החזקים ביותר בעולם - ויטמין C , ביופלבונואידים, מינרלים ורכיבים מזינים שמקורם בצומח, אש מספקים הגנה לתאים מנזקי חמצון, תומכים במערכת החיסון ותורמים לבריאות התא וגמישות העור. השילוב החיוני הזה מוכח כמועיל ומספק תמיכה כוללת לבריאות הגוף. עם וינאלי תיראו טוב ותרגישו טוב, מפנים כלפי חוץ. 

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על וינאלי
נטורופטית MD רפואה משלימה

אופטימל'ס

תמיכה תזונתית קריטית לבריאות אופטימלית

תוך שימוש ברכיבים ממקורות טבעיים, אופטימלס מכילים מגוון רחב של ויטמינים, רכיבים מן הצומח ומיקרו-נוטריינטים עוצמתיים, אשר שולבו בקפידה לנוסחה מושלמת ביחסים מאוזנים לספיגה מקסימלית, תוך שיפור היתרונות הבריאותיים שהם מספקים לכם.