Couple Meditating on the Beach
nutrifii-logo-845x158.png

להתחבר למדע ולטבע

 נוטריפי הוא אוסף איכותי של תוספים זמינים לגוף מבחינה ביולוגית, אשר מכילים תערובות סינרגטיות של ויטמינים, מינרלים, מזונות-על עשירים בערך תזונתי, חומצות שומן אומגה 3 חיוניות ואנזימים עוצמתיים, לתמיכה בבריאות וחיוניות טובות מאי פעם. הנוסחאות שלנו, אשר עושות שימוש ברכיבים ממקורות טבעיים, ללא מוצרים מהונדסים גנטית, ללא גלוטן, סויה, או תוספים סינתטיים וצבעי מאכל. מוצרי נוטריפי משולבים בקפידה כדי לספק מקסימום יעילות וספיגה, כלומר יתרונות משופרים מבחינתכם.

בראש צוות הפיתוח של תוספי התזונה שלנו עומד המדען מספר אחד בעולם בתחום תוספי התזונה, דר ריי סטרנד כתב רבי מכר המובילים בתחום

הקשיבו למומחים על פיתוח מוצרי נוטריפיי

ראש צוות הפיתוח של תוספי התזונה שלנו

112 קפסולות

מחיר $97.84

Rejuveniix רג'וביניקס

הממריץ המושלם, חידוד מיקוד ומשפר מצב רוח.

ר'גוביניקס מספק אנרגיה טבעית מאזנת. בזכות תערובת בלעדית ומוגנת בפטנט של תמצית פולי קפה ירוק, ל-תיאנין ותרכובת פירות על: אסאי, מנגוסטין, גוג'י ברי, תות יין צ'ילאני, נוני מהוואי ואובליפחה, ר'גוביניקס מחדד באופן טבעי את המיקוד, משפר את מצב הרוח, מקדם אנרגיה ומשפר את הערנות המנטלית.

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על רג'ובינקס
נטורופטית MD רפואה משלימה

 112 קפסולות

מחיר $64.21

מגניקל D

עצמות חזקות, שרירים חזקים, חיים בריאים

סידן, מגנזיום, ויטמין D, ויטמין K

עצמות חזקות הן הבסיס לגוף בריא העצמות הן המסגרת של השרירים שלנו ומגינות על האיברים הפנימיים. עם העלייה בגיל, צפיפות העצם שלנו פוחתת והשרירים שלנו נחלשים, דבר אשר גורם לנו להפוך רגישים יותר לשברים ופציעות, מציאת התוסף הנכון לתמיכה במערכת החיונית הזו יכולה להיות מבצע מורכב. אנחנו הופכים אותו קל.

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על מגניקל D
נטורופטית MD רפואה משלימה

 לחודש ימים בלבד

מחיר $136.41

Restoriix ריסטוריקס

ניקוי רעלים עבור התאים, הדם והמעיים.

תוכנית אפקטיבית לניקוי רעלים ולהחזרת האיזון הטבעי של הגוף, 

המכילה זאוליט (חול וולקני מיקרוני), פחם פעיל, יחד עם אצה כחולה ירוקה (כלורלה) וזרעי צ'יאה, שילוב המסייע לגוף לסלק חומרי פסולת לא רצויים ולספוג ולנצל חומרים מזינים בצורה יעילה יותר.

מסייעת להשגת איזון טבעי החיוני לתמיכה בגוף ובבריאות. תערובת ייחודית זו, המבוססת על רכיבי ניקוי רעלים המשלבים מזונות על ייחודים ומזינים, מושכת אליה ומסירה חומרים לא רצויים מהגוף.

שימוש אחת לחצי שנה כחלק משגרת הבריאות שלך תתמוך בתהליכי הריפוי הטבעיים של גופך, ותסייע לך לחזור לתפקוד ולאיזון.

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על ניקוי רעלים ריסטוריקס
נטורופטית MD רפואה משלימה

56 קפסולות

 מחיר $82.79

אומגה Q

הגנה על האיבריים החיוניים ביותר המוח והלב 

הלב והמוח שלכם הם איברים חשובים מאוד.

 תנו לתערובת הייחודית של אומגה Q, המכילה חומצות שומן אומגה חיוניות COQ10 לספק לכם הגנה מושלמת. השילוב המבריק הזה תומך בבריאות הלב והמוח, ואם תרגישו חכמים יותר זה יהיה רק בונוס.

 56 קפסולות

מחיר $90.36

ביופרו Q

אנרגיה ברמת התא Q10

ביופרו Q הוא שילוב דינמי של אוביקינול, הנגזרת היעילה ביותר של CoQ10, וביופרין, תמצית פלפל שחור הרשומה כפטנט ומשפרת את יכולת ספיגת החומרים המזינים על ידי הגוף. התוספים העוצמתיים האלו מסייעים להמריץ את ייצור אנרגיה צעירה בתא ופועלים יחד כמו הניצוץ המצית את ייצור האנרגיה בתוך התאים. עם ביופרו Q גיל הוא באמת רק מספר

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על ביופרו Q
נטורופטית MD רפואה משלימה

וינאלי

 56 קפסולות

מחיר $68.50

להגיש טוב ולהראות טוב.

זרעי ענבים,  ויטמין C, אסרולה

 וינאלי -היא תערובת רבת עוצמה של תמצית זרעי ענבים - אחד מנוגדי החמצון החזקים ביותר בעולם - ויטמין C , ביופלבונואידים, מינרלים ורכיבים מזינים שמקורם בצומח, אש מספקים הגנה לתאים מנזקי חמצון, תומכים במערכת החיסון ותורמים לבריאות התא וגמישות העור. השילוב החיוני הזה מוכח כמועיל ומספק תמיכה כוללת לבריאות הגוף. עם וינאלי תיראו טוב ותרגישו טוב, מפנים כלפי חוץ. 

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על וינאלי
נטורופטית MD רפואה משלימה

אופטימל'ס

תמיכה תזונתית קריטית לבריאות אופטימלית

תוך שימוש ברכיבים ממקורות טבעיים, אופטימלס מכילים מגוון רחב של ויטמינים, רכיבים מן הצומח ומיקרו-נוטריינטים עוצמתיים, אשר שולבו בקפידה לנוסחה מושלמת ביחסים מאוזנים לספיגה מקסימלית, תוך שיפור היתרונות הבריאותיים שהם מספקים לכם.

 מחיר $138.50

להזמנת כל פריט בנפרד

אופטימל V

ויטמינים מן הצומח

הטווח המלא של סינרגיית ויטמינים זו, 
כולל 17 ויטמינים שונים, בתוספת רכיבים ייחודיים ומועילים כגון שורש סלק, עשב נבט חיטה ומיצוי חרצני ענבים, המספקים דחיפה בריאותית למערכת החיסונית והעצבים שלכם.

כאשר לגופכם חסרים ויטמינים או מינרלים, אתם יכולים להרגיש נרפים מבחינה מנטלית ופיזית ועוד. התייחסו לכמוסות העוצמתיות הללו כאל הצעד הראשון שלכם לקראת הגעה ושמירה על בריאות אופטימלית.

168 קפסולות

מחיר $79.93

אופטימל M

תמיכה מינרלית מקיפה

תומך בשרירים, בעצמות ובמערכת העצבים באמצעות מגוון של 32 מינרלים, יסודות קורט, אנזימים ומזונות-על, עם קו-פקטורים נאותים לעזרה בספיגה ובניצול. הנוסחה המעולה הזו של מזונות מלאים תסייע לגופכם לתחזק באופן תקין את רקמות החיבור. מינרלים אלו מספקים את אבני הבניין הכימיות הנדרשות לשמירה על בסיס יציב ונוסחתן של הכמוסות הללו נוצרה מדעית כדי לעשות בדיוק את זה.

112 קפסולות

מחיר $68.50

אוסנת גפן גרייצר ממליצה על אופטימלס M V
נטורופטית MD רפואה משלימה

הזמינו עכשיו - חבילת בריאות מקיפה נוטריפי - Nutrifii 

חבילת בריאות מקיפה Nutrifii

חבילת בריאות מקיפה Nutrifii

528.00$מחיר רגיל399.00$מחיר מבצע

לשמור על הבריאות, לשמור על החיים!

טיפות יום ולילה לירידה במשקל

 סלנדרייז  הוא קו מוצרים נטול גלוטן, העשוי רכיבים טבעיים בלבד, אשר כולל טיפות מהפכניות שמסייעות להיאבק בתשוקה לפחמימות, משפרות את רמת האנרגיה  בגוף ומזרזות תהליכי עיכול. טיפות עוצמתיות אלה עובדות בשילוב עם שייקים להשלמת תזונה ותוספים אחרים, על מנת לשמור על מסת שריר ולהוציא את היופי הפנימי שבכם.  קראו עוד.. 

תזונה טהורה עשירה בחלבון

תוספי תזונה סלנדרייז עשירים בוויטמינים ורכיבים תזונתיים חשובים, החיוניים לתמיכה בתזונה של גופכם. כאשר מוסיפים אותם לשגרה היומיומית, הם יכולים לספק חלבון חיוני ורכיבים תזונתיים, אשר מעולים לבריאותכם מכל ההיבטים!